Nokia na dnešek něco chystá. Tablet s W8? Lumii s PureView?

Nokia na dnešek něco chystá. Tablet s W8? Lumii s PureView?

Nokia něco chystá. Co to bude, se dozvíme dnes. Také Microsoft dnes pořádá tiskovou konferenci. Tolik veřejně známá fakta a teď si pojďme zaspekulovat…

Souvisí spolu dnešní oznámení Nokie a tisková konference Microsoftu? Představí snad Nokia tablet s operačním systémem Microsoft Windows 8? Takový produkt by dával velký smysl pro obě strany téhle aliance.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tohle jsou obrázky, které americká Nokia vystavila na svůj Facebook. Havaj má PSČ 808 xx, mixážní pult se jmenuje Roland TR-808 a pak je tu přebal alba ex:el skupiny 808 State. Jasná narážka na Nokii PureView 808? Že by dnes Nokia představila Lumii s technologií PureView?

Nebo půjde o něco úplně jiného? To se dozvíme v průběhu dnešního dne. Vzhledem k tomu, že se jedná o primárně americkou událost, očekáváme novinky spíše až ve večerních hodinách našeho středoevropského času.


Update: Bohužel to nebylo nic velkého, nebo alespoň pro nás. Pro nás je to vlastně docela bezvýznamná maličkost: Nokia oznámila, že model 808 PureView přijde na americký trh. To je celé. Bohužel.

Diskuze (47) Další článek: Coca-Cola a O2: kredit až 50 Kč za jedinou lahev

Témata článku: Nokia, Tab, PureView, Dnešek

Určitě si přečtěte