Nokia na dnešek něco chystá. Tablet s W8? Lumii s PureView?

Nokia na dnešek něco chystá. Tablet s W8? Lumii s PureView?

Nokia něco chystá. Co to bude, se dozvíme dnes. Také Microsoft dnes pořádá tiskovou konferenci. Tolik veřejně známá fakta a teď si pojďme zaspekulovat…

Souvisí spolu dnešní oznámení Nokie a tisková konference Microsoftu? Představí snad Nokia tablet s operačním systémem Microsoft Windows 8? Takový produkt by dával velký smysl pro obě strany téhle aliance.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Tohle jsou obrázky, které americká Nokia vystavila na svůj Facebook. Havaj má PSČ 808 xx, mixážní pult se jmenuje Roland TR-808 a pak je tu přebal alba ex:el skupiny 808 State. Jasná narážka na Nokii PureView 808? Že by dnes Nokia představila Lumii s technologií PureView?

Nebo půjde o něco úplně jiného? To se dozvíme v průběhu dnešního dne. Vzhledem k tomu, že se jedná o primárně americkou událost, očekáváme novinky spíše až ve večerních hodinách našeho středoevropského času.


Update: Bohužel to nebylo nic velkého, nebo alespoň pro nás. Pro nás je to vlastně docela bezvýznamná maličkost: Nokia oznámila, že model 808 PureView přijde na americký trh. To je celé. Bohužel.

Témata článku: Nokia, PureView, Tab

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50