Nokia představila nové stylové véčko 2652

Nokia dnes celkem nenápadně představila nový telefon s označením 2652. Jak už číslo napovídá, jedná se o modifikaci modelu 2650 – levného stylového véčka bez vnějšího displeje, které se proslavilo svoji unikátní konstrukcí bez klasického kloubu a měkkým materiálem vnitřní strany.

Výrobce při podobných „upgradech“ telefonů většinou přidá i nějakou funkci navíc nebo o trochu vylepší výbavu. Tentokrát zůstalo pouze u výměny krytů. Novinku poznáte podle krytu s plastickým vzorem, původní model 2650 má povrch hladký. Tisková zpráva dále uvádí, že bude telefon nabízen v bílé a stříbrné barvě, na obrázku však vidíme i atraktivní černou variantu, která zaujme především stejně zbarvenou vnitřní částí.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia 2652

Vzhledem k tomu, že je telefon funkčně i výbavou stejný jako stávající 2650, přibližně stejná by měla zůstat i cena, tedy tři tisíce korun. Na trh dorazí v říjnu.

Podrobné parametry telefonu najdete v katalogu mobilů.

Témata článku: Nokia, Véčko, Nokia 2652, Styl

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Freetel Musashi: exotické véčko s Androidem [MWC]

Na MWC jsme vyzkoušeli androidí véčko Freetel Musashi. Japonci znovu předvedli jakých zběsilostí jsou schopni a telefon osadili rovnou se dvěma 4" displeji.

4.  3.  2016 | Miksa Martin | 4

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

Alcatel One Touch 536: véčko pro seniory

28.  3.  2013 | Láska Jan | 12