Nokia připravuje modely 5310 a 3555

Na stránkách Nokie se opět objevily databázové soubory, které odhalují dva připravované modely. První z nich je hudební Nokia 5310 xpress music, která bude zjevně mírně vylepšenou variantou současného modelu 5300. Těšit se můžemě na prostředí S40 páté generace, QVGA displej a podporu Bluetooth s podporou A2DP. Tento model nebude podporovat sítě třetí generace a datové přenosy zajistí GPRS nebo EDGE. Možná se vám podaří vypátrat ještě další informace, zkusit to můžete zde.

Druhým připravovaným modelem je Nokia 3555 classic. Základní telefon postavený na platformě S40, který nabídne displej s rozlišením 128 × 160 bodů a Bluetooth s podporou A2DP. Stěžejním prvkem výbavy tohoto telefonu bude podpora sítí třetí generace. Předpokládáme, že to bude to jeden z nejlevnější 3G telefonů na trhu. Zdrojový soubor najdete zde.

Témata článku: Nokia, Nokia 5310 XpressMusic, Model

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50