Nokia připravuje nové hry pro N-Gage

Společnosti Nokia a KONAMI, přední světová firma, která se zabývá vývojem, vydáváním a výrobou elektronických zábavních produktů, oznámily, že do mobilní platformy N-Gage budou zařazeny také hry pro mobilní telefony od společnosti KONAMI. Prvním titulem z této herní řady se stane mobilní verze vítězné hry METAL GEAR SOLID, která obdržela nejvyšší ocenění pro rok 2007 v soutěži mobilních her IMGA (International Mobile Gaming Awards) a získala nejen cenu Grand Prix, ale i cenu Operator’s Choice.

Hra METAL GEAR SOLID MOBILE nabízí dramatické 3D scény ve výborné kvalitě. Detailní herní grafika zachycuje atmosféru série her METAL GEAR SOLID a vytváří hloubku, která vtáhne hráče do hry a posunuje hranice her na mobilní platformě zase o kus dál. V této verzi akční hry o taktické špionáži, která byla vyvinuta ve spojení s firmou Ideaworks3D a využívá její Airplay 3.5 SDK, čeká hráče při pokusu o samotné proniknutí do hry mimořádné napětí. Systém kamufláže využívá barevné vzorky z prostředí skutečného světa nasnímané fotoaparátem telefonu. Kromě toho jsou zde další ovládací prvky speciálně vytvořené pro mobilní přístroje.

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50