Nokia shání piloty

Nokia shání piloty

Ne, nebojte se, Finové nezačali dělat do leteckého průmyslu. To se jenom vývojáři v Espoo nespokojí pouze se svou veřejnou testovací laboratoří softwaru Beta Labs, a tak na září připravují projekt s dobrodružným názvem Nokia Pilots. O co půjde? Nokia ví, že odzkoušet kvalitu a přívětivost produktů je nejlepší přímo na koncových uživatelích. Proto se rozhodla spustit právě tento projekt, do kterého se bude moci v září letošního roku zaregistrovat kdokoliv.

V případě, že vás v Nokii vyberou, budete moci jako jedni z mála testovat nejnovější produkty a služby od Nokie. Budete vědět o spoustě připravovaných projektů mnohem dříve než běžní uživatelé i novináři. Podrobnosti, jakým způsobem se do projektu zapojit a co je potřeba splnit za podmínky, Nokia sdělí za pár týdnů, takže v případě zájmu určitě nezapomeňte sledovat stránku www.nokia.com/pilots.

Témata článku: Nokia, Ostatní, Pilot, Nejnovější produkt

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50