Nokia spouští Ovi Store

Nokia spouští Ovi Store

Nokia konečně rozjela svůj obchod s mobilním obsahem Ovi Store. Pokud máte zájem obchod prozkoumat, podívejte se na stránky store.ovi.com. Ve vybraných zemích je pro zákazníky připraven update, kdy si mohou do svého telefonu nainstalovat aplikaci Ovi Store. Přes ni budou mít ještě snadnější přístup ke všem nabízeným aplikacím. Česká republika zatím chybí, podpora by se ale měla objevit v průběhu tohoto roku.

Nokia tak reaguje na obrovský úspěch App Store. I když se nepředpokládá tak masivní obliba jako u obchodu s aplikacemi od Applu, bude záležet především na dobrém zvládnutí technické stránky. Na straně Finů stojí velké množství modelů i obrovské celosvětové prodeje. Pokud nabídnou zajímavé aplikace za příznivé ceny, uživatelé určitě budou reagovat kladně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (3) Další článek: Samsung i7500: korejský android poprvé (video)

Témata článku: Nokia, Sto, Obrovský úspěch


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 4

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 14

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11