Nokia spustila svůj internetový obchod s hudbou

Nokia si na 1. listopad 2007 naplánovala spuštění svého internetového obchodu s hudbou Nokia Music Store. Jako první mohou využívat nákupu hudby přímo z telefonu Nokia využít v Anglii, kde je nový hudební obchod Nokie spuštěn jako první.

Úmysl nabídnout tuto službu oznámila Nokia koncem srpna v Londýně. Nokia Music Store umožní nákup hudby přes internet buď běžným způsobem, tedy prostřednictvím počítače, nebo rovnou z mobilního telefonu. Přístup na Nokia Music Store najdete v nových telefonech Nokia N81 a Nokia N95 8GB, které se právě dostávají na trh.

Cena jednoho běžného alba byla stanovena na 8 liber, tedy něco málo přes 300 Kč. Za jednu skladbu zákazník zaplatí 80 pencí, tedy něco přes 30 Kč. Nový obchod Nokie je dostupný na adrese http://music.nokia.co.uk, postupně bude dostupný i v jiných zemích. Jestli to bude v dohledné době také u nás, to zatím nevíme.

Klepněte pro větší obrázek
Obchod není optimalizován pro prohlížeč Firefox a zřejmě funguje zatím pouze v Internet Exploreru. Pokud Internet Explorer nepoužíváte, nabízím alespoň obrázek se stránkou k nahlédnutí.

Diskuze (1) | Automatické otáčení displeje lze naučit i Nokie

Témata článku: Nokia, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Internetový obchod, Obchod, Internet

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50