Nokia spustila svůj internetový obchod s hudbou

Nokia si na 1. listopad 2007 naplánovala spuštění svého internetového obchodu s hudbou Nokia Music Store. Jako první mohou využívat nákupu hudby přímo z telefonu Nokia využít v Anglii, kde je nový hudební obchod Nokie spuštěn jako první.

Úmysl nabídnout tuto službu oznámila Nokia koncem srpna v Londýně. Nokia Music Store umožní nákup hudby přes internet buď běžným způsobem, tedy prostřednictvím počítače, nebo rovnou z mobilního telefonu. Přístup na Nokia Music Store najdete v nových telefonech Nokia N81 a Nokia N95 8GB, které se právě dostávají na trh.

Cena jednoho běžného alba byla stanovena na 8 liber, tedy něco málo přes 300 Kč. Za jednu skladbu zákazník zaplatí 80 pencí, tedy něco přes 30 Kč. Nový obchod Nokie je dostupný na adrese http://music.nokia.co.uk, postupně bude dostupný i v jiných zemích. Jestli to bude v dohledné době také u nás, to zatím nevíme.

Klepněte pro větší obrázek
Obchod není optimalizován pro prohlížeč Firefox a zřejmě funguje zatím pouze v Internet Exploreru. Pokud Internet Explorer nepoužíváte, nabízím alespoň obrázek se stránkou k nahlédnutí.

Diskuze (1) Další článek: Automatické otáčení displeje lze naučit i Nokie

Témata článku: Nokia, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Internetový obchod, Obchod, Internet

Určitě si přečtěte