Nokia spustila svůj internetový obchod s hudbou

Nokia si na 1. listopad 2007 naplánovala spuštění svého internetového obchodu s hudbou Nokia Music Store. Jako první mohou využívat nákupu hudby přímo z telefonu Nokia využít v Anglii, kde je nový hudební obchod Nokie spuštěn jako první.

Úmysl nabídnout tuto službu oznámila Nokia koncem srpna v Londýně. Nokia Music Store umožní nákup hudby přes internet buď běžným způsobem, tedy prostřednictvím počítače, nebo rovnou z mobilního telefonu. Přístup na Nokia Music Store najdete v nových telefonech Nokia N81 a Nokia N95 8GB, které se právě dostávají na trh.

Cena jednoho běžného alba byla stanovena na 8 liber, tedy něco málo přes 300 Kč. Za jednu skladbu zákazník zaplatí 80 pencí, tedy něco přes 30 Kč. Nový obchod Nokie je dostupný na adrese http://music.nokia.co.uk, postupně bude dostupný i v jiných zemích. Jestli to bude v dohledné době také u nás, to zatím nevíme.

Klepněte pro větší obrázek
Obchod není optimalizován pro prohlížeč Firefox a zřejmě funguje zatím pouze v Internet Exploreru. Pokud Internet Explorer nepoužíváte, nabízím alespoň obrázek se stránkou k nahlédnutí.

Témata článku: Nokia, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Obchod, Internetový obchod, Internet

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14