Nokia vyhlašuje boj čínským napodobeninám

Nokia se rozhodla vyhlásit boj čínským plagiátům na její výrobky a telefonům pochybné kvality vůbec. Jak jinak si vysvětlit inzerát, který vyšel v indických novinách Mumbai Mirror. Na velkém prostoru je možné vidět zajímavou srovnávací reklamu, kde dva pánové představují dva telefony, jeden pochybného původu a druhý originální od Nokie. 

Klepněte pro větší obrázek 
Originální inzerát Nokie

Pod sloganem „Věřte pouze originálním telefonům Nokia“ se můžete dočíst o tom, že jedině značkové telefony obsahují IMEI, speciální ICA hologram a hlavně lze uplatnit záruku u výrobce. Hláška „Originals last forever“ mluví za vše, Nokia svým telefonům opravdu věří, že vydrží navěky.

Zdroj: IntoMobile

Témata článku: Nokia

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50