Nokia zítra představí manažerský smartphone E71

Špiónské obrázky pokračovatele smartphonu E61(i) s plnou QWERTY klávesnicí jsme vám už ukazovali. O Nokii E71 se mluví dlouho, její odhalení jsme očekávali už v průběhu dubna, přednost ale dostaly stylové telefony z edice „Beautiful to Use“. Teď to vypadá, že E sedmdesátjedničky bychom se mohli dočkat zítra, 8. května. Podle některých webových shopů, kde je Nokia E71 již k dispozici k předběžnému objednání, směřuje uvedení k tomuto datu.

Klepněte pro větší obrázek
Očekávaná podoba E71

Předběžné údaje hovoří o rozměrech 112 × 57 × 10 mm, fotoaparátu s rozlišením 3,2 Mpx a automatickým ostřením. Podle posledních zvyklostí Nokie by v telefonu neměl chybět čip GPS a protože se jedná o manažerskou byznys E sérii, samozřejmostí je i konektivita prostřednictvím Wi-Fi a rychlých dat HSDPA. Pokud se naše odhady vyplní, další podrobnosti o Nokii E71 se dozvíme už zítra, proto i na státní svátek sledujte MobilManii.

TIP: Další informace zjistili už dřív naši kolegové z NokiaManie

Témata článku: Nokia, Nokia E71, Manažer

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50