Nokia zpřístupnila svůj Music Store dalším uživatelům

Nokia tento týden otevřela svůj online obchod s hudbou v sousedním Německu. To se tak po Velké Británii stalo druhou evropskou zemí, kde bude Nokia Music Store fungovat. Do poloviny letošního roku by se mělo přidat dalších devět zemí, Česká republika ale mezi nimi nejspíš nebude.

Německý hudební obchod Nokie si bude účtovat 1 euro za každou staženou písničku. Ve srovnání s applovským iTunes je to pouze o jeden eurocent za song více.

V Británii funguje stahování hudby na telefonech Nokia od loňského listopadu, ostatní velké evropské trhy měly bezprostředně následovat, spuštění ale bylo odloženo o několik měsíců. V první půli Nokia plánuje spustit provoz mimo jiné ve Francii, Itálii a Španělsku, z mimoevropských zemí pak v Austrálii a Singapuru. Ostatní trhy budou následovat ve druhé polovině roku.

Nokia Music Store patří ucelené strategie poskytování kompletních internetových služeb, kterou Nokia nazývá jako Ovi.

Diskuze (3) Další článek: Češi se nechtějí upisovat operátorům

Témata článku: Nokia, Sto


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31