Nokia zve na Monkey Business

Nokia Music Tour představí v roce 2007 kapelu Monkey Business v teatrálním stylu diktátorů. Turné „Vzdejte se, nic se vám nestane“ přenese návštěvníky sedmi koncertů do prostředí banánové republiky, v jejímž čele stojí první pár – osvícený Matthew Ruppert a jeho první dáma Tonya Graves. Průhlednost vlády zaručí unikátní průhledné nástroje včetně bicích a kláves, povinné skandování si budou vynucovat stylizované projekce a dekorace celého prostoru.

„Do vzpírajících se jedinců budeme bušit především rytmem a projevy něhy,“ slibuje Matthew Ruppert a v očích mu blýská špatně utajovaná touha po moci.

Turné představí kapelu ve zcela novém světle. Monkey Business patří mezi nejenergičtější performery u nás a na turné to rozhodně hodlají dokázat. Jejich show nenechá nikoho v klidu a ve spojení s krásnou scénou, úžasnými kostýmy a našlapanou muzikou slibuje nezapomenutelný zážitek. Každý koncert Monkey Business je originál. Matthew Ruppert jako by neměl nikdy dost kontaktu s pulzujícím publikem. Ve vteřině dokáže strhnout všechny členy kapely do víru vášnivé show.

Kostýmy pro turné se staly jedním z pilířů show. Jejich pořízení nebylo nijak levné. 8 členů kapely se oblékne za 180.000Kč, ale výsledný efekt za to stojí. „Za tyto kostýmy by se nemusel stydět ani Freddie Mercury,“ podotkl Matthew. Velký důraz bude kladen také na light design, projekce a scénu. Jak již bylo zmíněno, nástroje všech členů kapely budou průhledné. Umocní tak světelnou show, která bude provázet celý koncert.

Sebevědomé turné podtrhuje i fakt, že se koncerty uskuteční v halách s kapacitou až 10 000 diváků. Kapela dokonce naplánovala koncert i do Sazka arény. Kromě fantastické show bude fanoušky lákat unikátní bonus: 

každý návštěvník dostane ke vstupence nové CD Monkey Business zdarma!

„Každý, kdo si koupí vstupenku a dostaví se na koncert, dostane na místě oproti vstupence nové CD od Monkey Business,“ řekl Marek Rejman z pořádající agentury GSMA.

"Věřím, že Monkey Business Tour ve spojení s Nokia Music Tour přinesou divákům nejen skvělý hudební zážitek, ale také spoustu zábavy. Součástí doprovodného programu Nokia Music Tour jsou soutěže o mobilní telefony a další ceny," říká Šárka Baronová, marketingová a PR manažerka společnosti Nokia. „Společnost Nokia je lídrem trhu a jako lídr přistupujeme i k našim promo aktivitám. Vybíráme si zajímavé projekty, kde je prostor pro nová a originální řešení. Spojení s Monkey Business nám přináší možnost spolupracovat s výjimečnými muzikanty. Na oplátku jim budeme silným partnerem v jejich poselství bavit lidi skvělou muzikou,“ dodala Šárka Baronová.

Přehled koncertů Nokia Music Tour:

  • Praha 25.5.2007
  • Ostrava 1.6.2007
  • Zlín 2.6.2006
  • Brno 6.6.2007
  • Liberec 8.6.2007
  • Pardubice 13.6.2007
  • Plzeň 15.6.2007
Váš názor Další článek: Až mobil nahradí peněženku

Témata článku: Nokia, Business


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

RECENZE: Huawei P20 Lite — odlehčená verze letošní špičky láká vzhledem i cenou

** Osvědčený recept Huawei v trochu modernějším střihu ** Výřez v displeji neruší ani zdaleka, jak by se mohlo zdát ** Odemykání obličejem je návykové a překvapivě dobře funguje

Martin Herodek | 35

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31