Nokii N900 od MobilManie získává…

Nokii N900 od MobilManie získává…

Prosincové kolo soutěže s blog.mobilmania.cz bylo výjimečné hlavní cenou – Nokia N900 byla zatím nejdražším telefonem, o jaký jsme kdy hráli. Nárůst zájmu byl vidět i tentokrát, ale vyhrát může jen jeden. Nejlepší blog už tradičně vybírali čtenáři MobilManie a za prosinec vybrali blog…

Naštvaný kritik se s tím nemazlí

Klepněte pro větší obrázek

Vítězi gratulujeme a posíláme kapesní počítač Nokia N900. Ostatním zúčastněným přejeme hodně sil do dalších kol, čtenářům děkujeme za rozhodující hlasy.

Začíná nový rok, začíná leden 2010 a začíná také nové kolo blogovací soutěže. Tentokrát budeme hrát o sympatický komunikátor a manažerskou legendu jménem Nokia E71. Chcete se o ni ucházet? Pusťte se do blogování. Nevíte jak začít ? Založte si blog na adrese blog.mobilmania.cz, pilně a kvalitně přispívejte a už za měsíc může červený sloupeček ve výsledkovém grafu patřit právě vám.


Update: Bezprostředně po vyhlášení výsledků oznámil autor vítězného blogu ukončení své blogersko-mobilmaniakální kariéry. Za redakci musíme říct, že je to škoda, pro ostatní blogery je to však dobrá zpráva, právě přišli o silnou konkurenci.

Diskuze (11) Další článek: Lednový výprodej: smartphone s GPS za 3 tisíce! (ceník)

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Nokia E71, Nokia N900, MobilManie, Mobil

Určitě si přečtěte