Nokla N90: „China Best“ napodobenina N95

Máme tu další výtvor čínských inženýrů a opět na téma Nokie N95. Na první pohled se kopírování designu docela povedlo, zachován byl velký displej, umístění kamery pro videohovory, tvar mřížky sluchátka a také rozmístění funkčních tlačítek. S výrobně náročnou oboustranně výsuvnou konstrukcí se Číňané vypořádali po svém – místo vysouvání se část s funkčními tlačítky vyklopí a tím se zpřístupní běžná klávesnice.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
NOKLA N90

Zadní strana, výbava a cena už nemá s Nokií N95 nic společného. Telefon nabídne megapixelový fotoaparát, QVGA dotykový displej, slot pro microSD karty a příjemnou hmotnost 84 g. Nápis „China Best“ svědčí možná o tom, že nic lepšího zde nejsou schopni vyrobit.

Témata článku: Nokia, China

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50