Norton Commander pro Symbian Series 60

Nedávno jste si v našem přehledu souborových manažerů mohli prohlédnout většinu dostupných aplikací tohoto druhu, porovnat je mezi sebou a nakonec vybrat tu nejlepší. V uplynulých dnech však na bitevním poli přibyl další, velice kvalitní soupeř.

 
Práce s adresáři

Jmenuje se Symbian Commander a jeho hlavní zbraní není jen notoricky známý vzhled počítačového bratříčka od společnosti Norton, ale především spousta funkcí a jednoduché možnosti práce se soubory v dvousloupcovém zobrazení. Jednoduše tak můžete kopírovat nebo přesouvat soubory mezi dvěma adresáři, mazat, vytvářet nebo přejmenovávat ... ať už pracujete se soubory či složkami. Po klepnutí na soubor se automaticky spustí přiřazená aplikace, takže funguje prohlížení obrázků, videozáznamů a dalších formátů.

 
Práce se složkami • chybové hlášení

Nevýhodou aplikace je absence testovací verze. Buď vás tedy zaujmou dostupné obrázky natolik, že se pro jeho koupi rozhodnete, nebo se bez něj budete muset obejít.

Aplikace: Symbian Commander v1.05
Autor: Unteh (stránka programu)
Cena: 9,00 $ (koupit)

Diskuze (13) Další článek: EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

Témata článku: Series


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 62

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

Virtuál Heyah má pohádkovou nabídku: Všechno bez limitu a 10 GB za 160 Kč

** Ano, pro kartu s neomezeným tarifem musíte za hranice ** U nás byste se nedoplatili, v Polsku je to ale jiné, pohádkové ** Jak může být tak levný? Ptejte se, jak jinde můžou být tak drazí...

Aleš Pospíšil | 47