Nová a čerstvá MobilMania.cz

Nebudeme psát dlouhý článek, stačí, když se rozhlédnete. I když v pozadí stále probíhá a ještě nejméně několik dnů bude probíhat horečné ladění a dokončování, nová MobilMania je na světě.

Je nám jasné, že to určitě schytáme – stejně jako každý jiný provozovatel webu, který se rozhodl ke změně designu. Nyní jsme určitě oškliví, nepřehlední, nesrovnatelně horší než dřív. Řada čtenářů nám bude prorokovat konec do roka a do dne, snad i rychlejší. A část z nich se už „určitě na MobilManii nikdy nevrátí a odstraní ji ze záložek internetového prohlížeče.“ Stejně jako při minulé, předchozí a ještě starších změnách vzhledu.

Rádi bychom vás ale poprosili o laskavost. Ještě chvíli to s námi vydržte a zkuste hodnotit třeba až po několika týdnech. Je totiž ověřené, že nejhorší ze všeho je právě změna. Zvyk na něco, co jste používali třeba několik předešlých let, trochu brání dívat se na novinky jasnýma očima. Moc nevěříme, že tato prosba zabere. Ale chceme to přesto zkusit.

Možná víc než změna designu je pro nás důležitější to, co běží v pozadí. MobilMania je nyní postavena na novém a moderním redakčním systému. Kromě vyššího výkonu a různých drobných vylepšení, které na stránkách určitě sami najdete, nám dává velké možnosti dalšího rozvoje.
Diskuze (247) Další článek: Čivavy zvýšily návštěvnost webu Vodafonu

Témata článku: Změna designu, MobilMania, Mobil

Určitě si přečtěte