Nová a neznámá: další Motorola s 5Mpx fotoaparátem

Přestože Motorola neprožívá zrovna nejšťastnější období svého mobilního života, stále se objevují nové a neznámé telefony. Příkladem budiž nový telefon vysouvací konstrukce s 5 Mpx čočkou Kodak, která však postrádá jakoukoliv možnost detailnějšího zaostřování. Označení telefonu známo zatím není, jisté je jen to, že je pro data je zde připraveno pouze EDGE a Wi-Fi (UMTS chybí). Vzhled přístroje vsází na osvědčené barvy a střídmý design, jako operační systém je použita linuxová platforma MOTOMAGX. Funkční specifikaci tohoto dvoupásmového telefonu dále doplňuje Bluetooth, 100MB interní paměť či podpora paměťových karet microSD. Hlavním ovládacím prvkem je senzorové ovládací kolečko, které při běžné práci s telefonem zastává funkce pětisměrné navigační klávesy, podobně jako u hudebního modelu ROKR E8. 

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: boygeniusreport.com

Diskuze (6) | O2 snižuje ceny datového připojení a SMS v rámci EU

Témata článku: Motorola, Fotoaparát, Motorola Rokr E8, Foto, Motor, Mobilní život

Určitě si přečtěte

BlackBerry Motion: Tak trochu jiný Android [recenze]

BlackBerry Motion: Tak trochu jiný Android [recenze]

** Ostružina bez klávesnice, která se musí spolehnout na jiné přednosti ** Surový výkon to určitě nebude, navrch má naopak software ** Zařízení je určeno pro ty, kteří vědí, co od mobilu chtějí

14.  1.  2018 | Láska Jan | 20

LG V30: Neprávem opomíjený klenot [recenze]

LG V30: Neprávem opomíjený klenot [recenze]

** LG V30 přichází bez druhého displeje, avšak s minimálními rámečky ** Novinkou je certifikace IP68 a armádní MIL-STD-810G ** Evropská verze tentokrát podporuje bezdrátové dobíjení (Qi)

7.  1.  2018 | Měchura Milan | 39