Nová aktualizace Minecraftu „The Better Together“ přináší spoustu novinek

Kostičkový svět Minecraftu se dnes dočkal významné aktualizace od Microsoftu pod názvem „The Better Together“. Jedná se o vůbec největší aktualizaci hry od svého vzniku v roce 2009. Nový herní obsah je od dnešního dne k dispozici pro hráče mobilních i desktopových verzí.

Největší změnou je sjednocení Minecraftu na všech platformách. Při hraní můžete plynule přecházet z Windows 10 na mobilní telefon, příp. do virtuální reality. A stejné je to i s hledáním přátel, např. z mobilu se můžete připojit ke hře s vašimi přáteli (max 8 hráčů), kteří hrají na Windows 10, v brýlích Samsung Gear VR nebo na Xboxu. K dispozici jsou i komunitní servery pro velké množství hráčů.

Aktualizace Minecraft: The Better Together:

Seznam další změn je poměrně rozsáhlý, ve hře se objevují nová pravidla, explodující kostky, knihy s recepty, nové loading screeny, achievementy, atd. Všechny novinky a změny se můžete najít na webu Minecraftu.

Diskuze (1) Další článek: iPhone X a 8: O2 spouští předobjednávky, známe ceny i datum startu

Témata článku: Android, Windows, Mobilní hry, Virtuální realita, iOS, Update, Mobilní telefon, Největší aktualizace, Novinka, Velké množství, Minecraft, Nová aktualizace, Spousta, Xbox, Mobilní verze, Aktualizace, Akt, Dnešní den, Významná aktualizace, Min, Největší změna, Nové pravidlo


Určitě si přečtěte