Nová grafická témata pro Sony Ericsson T610

Na stránce members.lycos.co.uk/mosedrengen si můžete stáhnout nová grafická témata pro Sony Ericsson T610. Zde je jeden z příkladů:

Klepněte pro větší obrázek

Další zdroje témat pro tento telefon hledejte například na webu Esato.com (tady jsou barevná prostředí pro modely T68i, T300 a T310), pár kousků najdete také na Mobiledia.com, navštivte také třeba německý web T610-world.de. A jak bych mohl zapomenout na "centrálu", web myT610.com nebo na sbírku témat na webu T610.archive.com?

Vlastní grafická témata můžete vytvořit pomocí nástroje Theme Creator Pro, na této stránce najdete podrobný návod pro tvorbu témat v Adobe Photoshopu. Přečtěte si také zajímavý tip pro práci s tématy na webu T610.cz.

A je-li to málo, použijte pro hledání dalších grafických témat například Google.com.

Diskuze (14) Další článek: Nové mobily od Nokie - možná už zítra!

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson T610, Son, Německý web, Graf, Téma


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40