Nová kampaň T-Mobile: Volnost je když...

Nová kampaň T-Mobile: Volnost je když...
T-Mobile dnes spouští novou osvětovou kampaň, která si klade za cíl podpořit mobilní připojení k internetu. Kampaň s názvem Volnost je když... probíhá ve spolupráci s českým zastoupením IBM a několika vybranými médii. Snaží se osvětlit širokému okruhu možných zákazníků podstatu a myšlenky mobilního připojení k internetu.

K projektu jsou spuštěny speciální webové stránky www.volnostjekdyz.cz, kde jsou pro zájemce k dispozici základní informace o GPRS, chystaném UMTS a o technologii WiFi.

Na stránkách najdete také soutěž. Úkolem je do 31. srpna 2004 napsat, co si představujete pod pojmem volnost. Text může mít maximální délku jedné SMS, tedy 160 znaků, a můžete jej buď poslat na telefonní číslo 603 484 842, nebo jej vložit přímo na internetových stránkách. Ceny jsou opravdu lákavé. První cena je notebook IBM ThikPad T41 s datovou kartou T-Mobile Option Globetrotter, druhá cena je pak MDA II a třetí cenou je karta T-Mobile Option Globetrotter. Všechny tři ceny jsou navíc s tarifem Data Unlimited na celý rok zdarma. Na dalších sedmnáct výherců pak čeká SIM karta s tarifem Twist Data Unlimited na tři měsíce zdarma.

Zaslané příspěvky se budou průběžně zobrazovat na webových stránkách.

Témata článku: Kampaň

19 komentářů

Nejnovější komentáře

  • coolio 18. 6. 2004 22:38:20
    Spíš rozumnost, máme ho kvůli členům rodiny. Protože trávíme dost času u...
  • goob 18. 6. 2004 17:48:04

    Koukám, že tady jsou samí lidumilové, kteří mají Oskara jen kvůli tomu,...

  • goob 18. 6. 2004 17:45:23

    Koukám, že tady jsou samí lidumilové, kteří mají Oskara jen kvůli tomu,...

Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení