Nová Nokia N-Gage zřejmě bude. Nebo snad Nokia Gage?

Nová Nokia N-Gage zřejmě bude. Nebo snad Nokia Gage?

Diskusní fóra se stále plní spekulacemi o podobě nového herního mobilu navazující na současný model N-Gage QD, respektive N-Gage. Také na MobilManii jsme již vydali zprávu, jak by mohla nová Nokia N-Gage vypadat. Je však již téměř stoprocentně jisté, že nový herní mobil Nokie bude na veletrhu E3 příští týden představen.

Napovídá tomu i videozáznam z příprav na veletrh, který se objevil v diskusním fóru serveru into-E3.nl. Vypátral jej server Portgame.com a podrobil řádnému zkoumání. V nepříliš kvalitním záběru je jasně patrný velký reklamní panel, s upoutávkou na novou N-Gage. Ovšem pozor, v názvu chybí písmeno „N“! Je ale možné, že na nekvalitním snímku pouze není vidět. Panel je černý, běžné písmo bílé a písmeno N by mělo být s největší pravděpodobností červené. Potom by mohl být kontrast černé a červené barvy natolik slabý, že není na snímku zaznamenán. Poukazoval by na to i nápis ve druhém řádku od spodu, kde písmeno N v názvu nechybí.

 

Pokud by k vynechání písmene N z názvu skutečně došlo, mohlo by to mít souvislost se zařazením nové herní Nokie do série N.

Témata článku: Nokia, Nokia N-Gage, Nokia N-Gage QD

14 komentářů

Nejnovější komentáře

 • GeeK 28. 6. 2005 10:57:57
  Udalali jsem s crash test Nokie N-GAGE vse je radne vdokumentovane. Video...
 • Jiří Hübner 22. 5. 2005 11:45:40
  Omlouvám se, ale ten odkaz se nezobrazil...
  ...
 • Jiří Hübner 22. 5. 2005 11:44:13
  Jak už tady někdo psal, tak to "N" tak je, jen není skoro ubec vidět....

komerční sdělení

Komerční sdělení