Nová Nokia už ve středu: bude to N82?

Na webu Nokie jsme objevili stránku, která odpočítává slavnostní premiéru čehosi nového ze stáje Nseries. Myslíme si, že by to mohla být N82!

Na webu Nokie jsme objevili stránku, kde na popředí divadelní opony běží časový odpočet, který ohlašuje slavnostní premiéru „čehosi nového ze stáje Nseries“. Protože už před týdnem se objevily zprávy o příchodu dlouho očekávané a stále odkládané N82, máme důvod si myslet, že tato prezentace je věnována právě jí. Časový údaj nad oponou směřuje ke středečnímu poledni londýnského času. To znamená, že u nás bude tou dobou 13 hodin, v kolébce Nokie ve Finsku ještě o hodinu víc.

Klepněte pro větší obrázek
Takhle by měla podle serveru MobiFrance vypadat N82 ve srovnání s N73

Připomínám, že od N82 se očekávají podobné parametry jako má zatím nejvybavenější Nokia N95, tzn. 5Mpx fotoaparát, Wi-Fi a GPS. Bude to ve středu v poledne opravdu její premiéra?

Témata článku: Nokia, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Nová Nokia

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14