Nová Oskarova TV reklama na Stacirict.cz (oživeno)

Nová Oskarova TV reklama na Stacirict.cz (oživeno)

Na webu Stacirict.cz se objevila nová Oskarova televizní reklama. Najdete ji v části Stačí vstoupit (mužská hlava dole uprostřed) ve sloupci vpravo. Na rozdíl od prvního spotu je tato reklama pouze třicetisekundová a propaguje Oskarovy balíčky k novým tarifům. Jak se vám líbí?

Na titulní straně webu Stacirict.cz je také nová služba pro posílání pohlednic, resp. dřív jsem ji tam neviděl. Je ukryta pod odkazem Stačí poslat. Vyberete si pozadí, některou z hlav, příslušnou hlášku, doplníte vlastní text a celé dílo někomu pošlete.


Oživeno 12.30: V diskusi se objevil příspěvek, který zmiňuje podobnou reklamu na žvýkačky Wrigley Spearmint: „Svý rodiče si nevybereš, příbuzný si nevybereš, ale tu správnou žvýkačku si vybrat můžeš!“ To mi připomnělo, že se už delší dobu mám v počítači obrázek jedné reklamy, která má k Oskarově novému stylu také hodně blízko - nebo naopak?

Klepněte pro větší obrázek

Do třetice je zde Alcatel, který se ozval, že Oskarova předvánoční reklama na MMS s dívenkou s velkýma očima nápadně připomíná jednu jeho starší kampaň ...

Témata článku: Reklama

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Tlumex 4. 3. 2004 11:09:34

    Vcera sem jel po brnenske dalnici smerem od kurimy ke globusu a nakopci...

  • PEPIN 17. 2. 2004 12:47:42

    Zdarec, vrele...

  • Já Osobně 17. 2. 2004 12:18:27

    Svý rodiče si nevybereš, příbuzný si nevybereš, ale tu správnou...

Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení