Nová služba Eurotel Star: o 20 % levněji na jakékoli číslo

Díky upozornění čtenáře jsme se dozvěděli o nové službě Eurotelu nazvané Star. Ještě nebyla oficiálně představena, infolinka zatím nic neví, na webu operátora si ale už můžete stáhnout brožurku ve formátu PDF.

Služba Eurotel Star je určena jak pro uživatele paušálních programů, tak i pro předplacenky Go. Vyberete si jedno telefonní číslo – ať ve vlastní síti, u Oskara nebo T-Mobilu – a budete na něj volat o 20 % levněji. Paušální zákazníci navíc budou mít dvacetiprocentní slevu i na posílání SMS a MMS.

Službu je nejprve třeba aktivovat. Na kartu Go hned přijde zpráva o úspěšné aktivaci a od této chvíle můžete volat se slevou. Uživatelé s paušálním tarifem musí počkat do následujícího dne. Telefonní číslo, na které chcete volat se slevou, lze jednou měsíčně změnit zdarma, jinak vás změna bude stát 95 Kč.

Možnosti aktivace

1. textovou zprávou: zašlete na číslo 999 111 textovou zprávu ve tvaru ETSTAR A telefonní_číslo

2. přímo v menu telefonu: odešlete kód *111*91116# (paušály) nebo *111*91126# (předplacenky)

3. na infolince: zavolejte na *11 nebo *88. Použijte hlasový konverzant, nebo si službu nechte aktivovat prostřednictvím operátora

Možnosti deaktivace

1. textovou zprávou: zašlete na číslo 999 111 textovou zprávu ve tvaru ETSTAR D

2. přímo v menu telefonu: odešlete kód *111*91116# (paušály) nebo *111*91126# (předplacenky)

3. na infolince: zavolejte na *11 nebo *88. Použijte hlasový konverzant, nebo si službu nechte deaktivovat prostřednictvím operátora

Diskuze (41) Další článek: Twist Bonus: každá pátá textovka zdarma

Témata článku: EU, Služba, Číslo, Euro, Nová služba

Určitě si přečtěte