Nové javahry: Manager Pro Football 2008 a Snoop Dogg Cruisin´

Manager Pro Football 2008 v české distribuci DCCI

Společnost DCCI uvádí na trh novou Java hru nesoucí název Manager Pro Football 2008. Jedná se o velmi zajímavý titul s námětem známým z PC platforem.Hra je k dispozici všem partnerům firmy DCCI a jejich prostřednictvím i koncovým zákazníkům.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zahrajte si na skutečného fotbalového manažera. Dostaňte svůj tým z propasti třetí ligy na fotbalové výsluní, nakupujte nové hráče, budujte obrovské stadiony, prodávejte reklamní plochy. Staňte se tím nejlepším trenérem, manažerem a šéfem v jedné osobě!

Manager Pro Football 2008 vás vtáhne do děje a vžijete se do role skutečného manažera. K zvládnutí tak náročného úkolu vám zajisté pomůže kompletní česká lokalizace hry.

Snoop Dogg Cruisin´ v české distribuci DCCI

Rádi bychom Vám představili také druhou Java hru, jež právě uvádíme na trh. Hra se jmenuje Snoop Dogg Cruisin´ a je přímým odkazem na legendárního rapera Snoop Dogga.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Přeleťte Atlantik, sedněte do pořádně natuněné káry a získejte si na ulicích pořádný respekt. Hra vás zanese do prostředí amerických gangsterů a tuningu. Na vaší cestě za získáním balíku peněz a co největšího respektu vás nebude provázet nikdo jiný než legendární Snoop Dogg a jeho hudba. Poražte všechny soupeře a získejte si úctu.

Zákazníky hra zaujme především svou originalitou a skvělou doprovodnou zvukovou kulisou.

Obě hry jsou od 31. ledna 2008 k dispozici všem stávajícím i budoucím obchodním partnerům společnosti DCCI.

Diskuze (1) Další článek: O2: velké slevy na konvergované služby

Témata článku: Software pro mobily, Tiskové zprávy, Java

Určitě si přečtěte