Nové mobilní služby Eurotelu: všude samý Garfield

Společnost Eurotel představuje novou sérii mobilních služeb, tentokrát na motivy prvního filmového zpracování komiksu s kocourem Garfieldem. Hlavní hrdina filmu se také objeví na speciální edici malé Go sady a na Go kuponech. Garfield vstupuje do českých kin právě dnes. Příznivci kocoura Garfielda najdou na wapovém a internetovém portálu Eurotel Live! ke stažení loga, vyzváněcí melodie, včetně polyfonních, barevné MMS obrázky, JAVA hru a speciální chat. Tamtéž také mohou zjistit, kdy a kde se film o Garfieldovi hraje.

Eurotel také připravil garfieldovskou kolekci dobíjecích Go kuponů a speciální edici malé Go sady v ceně 245 Kč s přednabitým kreditem ve výši 50 Kč (ceny včetně DPH).

Díky letní SMS hře mají navíc zákazníci Go příležitost Vyhrát PlayStation 2, kolekci kreslených příběhů Garfielda a videokazety „Garfield a přátelé“. Do hry se mohou zapojit odesláním SMS ve tvaru ZABAVA na číslo 999235. Cena soutěžní SMS je 5 Kč a každý jich může odeslat libovolný počet. Hra trvá od 2.8. do 31.8.2004. 

Diskuze (7) Další článek: Počet nových zákazníků T-Mobile vzrostl více než o třetinu

Témata článku: EU, Euro, Mobil

Určitě si přečtěte