Nové mobily Sony Ericsson T200 a T300: už prosakují první informace

Sony Ericsson příští týden na veletrhu CommunicAsia (přesně 17. června) podobně jako Siemens a snad i další výrobci představí několik nových mobilních telefonů. Oficiálně od Sony Ericssonu samozřejmě do té doby nedostaneme ani písmenko, ale už se objevují první informace o tom, jak by telefony mohly vypadat.

Sony Ericsson T200 by měla být inovace modelu T65. Telefon by měl mít stejné funkce jako T65, ale modré podsvětlení displeje a měl by také být o něco menší.

Sony Ericsson T300 vychází z modelu T68i. Má stejně jako on barevný displej, Bluetooth, zvládá MMS, ale navíc bude mít vícehlasé zvonění a výměnné kryty. Dokonce se již spekuluje o ceně, která by prý měla být kolem 250 dolarů, ale to mi připadá až přehnaně málo.

Rovněž se hovoří o modelu T68j (zřejmě nejde o finální název), který by k funkcím Sony Ericssonu T68i měl nabídnout ještě podporu Javy. Tato informace však nemusí být pravdivá, protože jiné zdroje existenci tohoto telefonu popírají.

Sony Ericsson P800 je prý stále ve vývoji a podle dalších, opět neoficiálních informací, Sony Ericsson ještě uvažuje, jestli do něj nepřidat slot pro paměťové karty a komunikační zařízení ve formátu Memory Stick. Podle Sony Ericssonu bude P800 k dispozici na konci třetího kvartálu.

(Informace v tomto článku nejsou oficiální, z větší části však pocházejí od zdroje ze Sony Ericssonu. Děkujeme za ně našemu zvláštnímu zpravodaji Paulu Mattovi, který pro nás bude také příští týden připravovat zpravodajství z veletrhu CommunicAsia.)

Diskuze (17) Další článek: Velký přehled tarifů a cen za služby – Eurotel GSM Global

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson T200, Sony Ericsson T300, Son, Finální název, Informace, Mobil

Určitě si přečtěte