Nové Moto Mods v prodeji. Rozšiřte smartphone o bezdrátové dobíjení, herní konzoli nebo pořádný reproduktor

Motorola nedávno uvedla do prodeje smartphone vyšší střední třídy Moto Z2 Play. Už při jeho premiéře s ním byla představena nová generace přídavných modulů Moto Mods, která rozšiřuje funkce smartphonů. Lenovo slíbilo podporu na několik generací řady Z dopředu, a tak i nové kryty pasují na loňské modely Moto Z, Moto Z Play a Moto Z Force.

Vybrané kryty Moto Mods se v těchto dnech postupně dostávají do prodeje. Zakoupit lze Moto GamePad za 2 499 Kč, což je kryt, který promění smartphone v herní konzoli. Modul obsahuje joysticky, směrové ovladače a čtyři akční tlačítka. Výdrž při hraní se prodlouží až o 8 hodin díky zabudované baterii s kapacitou 1 035 mAh. Nechybí ani 3,5mm jack na sluchátka.

Spolu se známou audioznačkou JBL představila Motorola už druhou generací reproduktorového modulu JBL SoundBoost 2. Zařízení obsahuje dvojici 27mm reproduktorů o výkonu 2× 3 W, odolá postříkání vodou a na vestavěnou baterii 1 000 mAh má vydržet hrát přibližně 10 hodin. Hudební reprodukci a ekvalizér lze nastavit v aplikaci My JBL SoundBoost 2, resp. JBL EQ. V prodeji je v červené, modré a černé barvě za 2 999 Kč.

Moto TurboPower Pack je v podstatě powerbanka s kapacitou 3 490 mAh, která se „nacvakne“ na záda mobilu. Lze s ní nabíjet smartphony řad Moto Z a nebo s použitím kabelu jakýkoli jiný smartphone nebo mobilní zařízení. Díky podpoře rychlého dobíjení s výkonem 15 W se za 20 minut nabije na polovinu své kapacity. V prodeji za 2 799 Kč.

Cenově nejdostupnější z nových Moto Mods je Moto Style Shell Wireless za 1 199 Kč. Kromě toho, že jde o kryt zadní strany v různém designovém provedení, rozšíří funkčnost telefonu také o bezdrátové dobíjení, díky vestavěné indukční cívce s podporou technologií Qi (max. 10 W) a PMA (max. 5 W). Nabíjet lze potom položením na jakoukoli kompatibilní podložku.

Motorola ukazuje sadu Moto Mods na nové vlajkové lodi Moto Z2 Force:

Diskuze (2) Další článek: Další rendery Samsungů Galaxy A (2018). Střední třída se od „esek“ něco přiučí

Témata článku: Lenovo, Motorola, Nákup a ceny, Bezdrátové nabíjení, Příslušenství, Moto Mods, Powerbanky, Rychlé dobíjení, Reproduktory, Moto, Modularita, Qi, JBL, PMA, Hudební reprodukce, Dobíjení, Loňský model, Shell, Červená barva, Motto Mods, Nová generace, Nové moto, Druhá generace, Zadní strana, Nov