Nově na t-zones: grafická témata a informace o automobilech zdarma

T-Mobile připravil na svém portálu t-zones dvě novinky, které mohou využít všichni jeho zákazníci. První je zařazení specializovaného internetového portálu Auto.cz. Stejnojmennou rubriku najdete v sekci „Zprávy“, kde na vás čekají automobilové novinky, testy či vše ze světa WRC a Formule 1. Po celý říjen si navíc můžete číst novinky ze světa automobilů úplně zadarmo. Od 1. listopadu již zaplatíte běžnou sazbu za připojení k wapu (EDGE/GPRS je účtováno 0,60 Kč/kB).

Vylepšením vzhledu uživatelského prostředí mobilního telefonu se zabývá druhá novinka na t-zones. V sekci „Obrázky, video“ nyní najdete novou službu Témata pro mobilní telefon, jež vašemu mobilu promění nejen displej, ale také celé menu telefonu. Témata jsou dostupná pro vybrané typy Sony Ericssonů a Nokií, cena za objednání jednoho témátka je 55 Kč, za přenesená data se neplatí.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Zdarma, Graf, Auto, Informace

Určitě si přečtěte

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5