Nové obrázky z digitálního fotoaparátu Sony Ericsson Communicam

V diskusi na dánském „mobilním“ serveru se objevily dva obrázky pořízené digitálním fotoaparátem Sony Ericsson Communicam. To je modul, který lze používat společně s mobilem Sony Ericsson T68i.

Jeden obrázek jste mohli najít přímo v našem článku o uvedení novinek Sony Ericsson. Šlo však o záběr z interiéru, kde mívají problémy i lepší digiťáky, natož tento malý přídavný modul. Nyní však máme obrázky pořízené za optimálních světelných podmínek. Jsou nalinkovány přímo ze zmíněné dánské diskuse a pokud se nezobrazí, najdete je na této adrese.

Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek

Fotografie mají rozlišení 640 x 480 bodů, podání barev je slušné (v rámci možností), problémy však zjevně budou s ostrostí snímků. Všechny dostupné obrázky z Communicam byly skutečně dosti rozmazané a kde nic není, nepomůžou ani ostřící algoritmy Photoshopu nebo jiného grafického editoru.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Fotoaparát, Ericsson, Sony Ericsson T68i, Foto, Son, Obr

Určitě si přečtěte

HTC U11 Life: citlivka na dotek ve střední třídě [recenze]

HTC U11 Life: citlivka na dotek ve střední třídě [recenze]

** Od sourozenců se naučil ovládání pomocí stisknutí boků Edge Sense ** Svým vzhledem s Liquad Surface povrchem připomíná model U11 ** Chybí mu 3,5mm jack, což ale nahrazuje vynikajícími sluchátky USonic

30.  11.  2017 | Měchura Milan | 3