Nové Pixely od Googlu půjdou každý svou cestou. Tady jsou první fotografie

Není žádným překvapením, že americký Google pracuje na druhé generaci smartphonů s přízviskem Pixel. Letošní modelová řada se má opět skládat ze dvou modelů, a zatímco základní Pixel 2 se má držet spíše při zemi a navazovat na loňské prvotiny pod značkou Pixel, větší Pixel 2 XL zřejmě naskočí na vlak smartphonů s protaženými displeji a tenkými rámečky.

Na internetu se již objevily první fotografie, na kterých je údajně zvěčněn Pixel 2. Telefon má být osazen 5" displejem a poběží na Snapdragonu 836 se 4GB operační pamětí. Kvalita zveřejněné fotografie je „nic moc“, ovšem jde z ní poznat, že Google stále nechce přistoupit na současný trend duálních fotoaparátů.

Větší Pixel 2 XL má mít 6" displej, oba modely by měly jít do prodeje v průběhu října či listopadu, a to s novým Androidem O 8.0, který by se měl ve finále jmenovat Oatmeal Cookie. A ještě jeden podstatný detail, letošní Pixely by měly definitivně přijít o sluchátkový jack.

Takto Google v loňském roce představil Pixely první generace:

Zdroj Venturebeat, GSMarena

Témata článku: Google, Android, Smartphony, Ostatní, Spekulace, Google I/O, Operační paměť, Android O, evleaks, Širokoúhlý displej, Google Pixel, Google Pixel XL

13 komentářů

Nejnovější komentáře

  • wings123 9. 8. 2017 17:40:42
    Kazdy svojou cestou... ale obidva do prdele.
  • Roman Langer 9. 8. 2017 14:57:21
    Jo jo, oddělejte jack. HTC kdysi v dobách své největší slávy taky oddělalo...
  • Jiří Koutný 9. 8. 2017 12:21:21
    A kdo je bude stavět?
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení