Nové Siemensy CX75 a M75 budou mít lepší fotoaparát

Když jsme před časem psali recenze o nových Siemensech CX75 a M75, byli jsme trochu zklamáni kvalitou vestavěných fotoaparátů. Od modelu S65 to žádný velký posun vpřed v kvalitě snímků nebyl. Zároveň nám bylo záhadou, proč je na rámečku fotoaparátu Siemensu CX75 nadepsáno 1,3 Megapixel, když rozlišení bylo pouze 1280 × 960 bodů a tedy 1,2 MPx.

Klepněte pro větší obrázek
Na rámečku fotoaparátu Siemensu CX75 je uvedeno 1,3 Megapixel právem

Vše se zdárně vysvětlilo. Námi testované vzorky ještě nebyly finální kusy a měly fotoaparáty ze staršího modelu S65. Do prodeje však půjdou telefony CX75 a M75 s fotoaparáty úplně novými, které budou mít o poznání lepší kvalitu a rozlišení snímků 1280 × 1024 bodů, tedy 1,3 MPx.

Zcela finální telefon měli k dispozici redaktoři serveru Club-Siemens.net. V jejich recenzi si můžete prohlédnout snímky z nového fotoaparátu Siemensu CX75. Na ukázku jsme vybrali namátkou dvě fotografie:

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Diskuze (26) Další článek: Hitparáda vyzváněcích melodií

Témata článku: Siemens, Fotoaparát, Lep, Foto

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

21.  1.  2018 | Vrbacký Jakub | 3

BlackBerry Motion: Tak trochu jiný Android [recenze]

BlackBerry Motion: Tak trochu jiný Android [recenze]

** Ostružina bez klávesnice, která se musí spolehnout na jiné přednosti ** Surový výkon to určitě nebude, navrch má naopak software ** Zařízení je určeno pro ty, kteří vědí, co od mobilu chtějí

14.  1.  2018 | Láska Jan | 23