Noví Kabáti exkluzivně jen u T-Mobile

Fanoušci rockové muziky pozor, příznivci Kabátů zvlášť! Nové album Corrida nejpopulárnější české rockové kapely posledních let by se mělo do konce roku objevit na pultech obchodů, T-Mobile ve spolupráci s hudebním vydavatelstvím EMI však již od dnešního dne přináší všem svým zákazníkům exkluzivně mobilní obsah z připravované desky Kabátů. Jen na t-zones a na www.t-music.cz čeká na všechny fanoušky ochutnávka z dalšího alba, aby mohli svůj mobil naladit do stylu Corridy.

Název nového alba Kabátů – Corrida – je už nějakou dobu znám. Stejně se bude jmenovat i první singl, který by se v éteru měl objevit ještě do konce roku. Všichni návštěvníci www.t-music.cz však mají možnost vychutnat si hity z chystané desky už nyní.

Svůj mobil mohou vybavit mono, polyfonními a MP3 zvoněními, své podobně naladěné kamarády pak potěšit některým z uvítacích tónů. Každému volajícímu nebo skupině volajících přitom mohou nastavit jiný hit. Aby byla nabídka kompletní, nechybí ani MMS pohlednice i s tématy z nové desky.

K exkluzivní nabídce je připravena i speciální internetová stránka www.t-music.cz/kabat. Tam najdou příznivci v současnosti nejoblíbenější české rockové kapely nejen nabídku vyzváněcích či uvítacích tónů. Doplňovány budou informace o nové desce, a samozřejmě i kapele. O nebývalé popularitě Kabátů svědčí nejen multiplatinové projekty z poslední doby (alba Suma sumárum a Dole v dole či koncertní dvojDVD), ale také to, že skladby v podání skupiny patří k nejstahovanějším z t-zones, ať už ve formě vyzvánění či jako uvítací tóny.

Komu do „Kabátové“ sbírky chybí nějaké starší skladby, nemusí smutnit. V nabídce najde i největší hity, jako například Dole v dole, Pohoda, Colorado, Na sever či Moderní děvče.

Váš názor Další článek: Sony Ericsson Z610i: uvidíte, co jste ještě neviděli (test)

Témata článku: Kabát, Mobil, První singl, Internetová stránka


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40