Novinka: Eurotel vám obnoví ztracenou kartu Go

Eurotel doposud, na rozdíl od Oskara, nenabízel možnost znovuvydání ztracené nebo odcizené karty Go. Zatímco Oskartu jste klidně mohli ztratit a přijít si do prodejny pro novou se stejným číslem, u Eurotelu Go jste o číslo přišli. Včera ale nastala změna.

Ztracenou nebo odcizenou předplacenou kartu Go si ve značkové prodejně Eurotelu můžete nechat za poplatek 400 Kč obnovit. Musíte si ale s sebou vzít tzv. průvodní dopis. To je doklad, kde jsou uvedeny kódy PIN a PUK; dostali jste ho při pořízení karty nebo předplacené sady. Nic ale není ztraceno ani v případě, kdy průvodní dopis nemáte. Jestliže je karta Go alespoň dva měsíce registrovaná na vaše jméno, stačí v prodejně podepsat čestné prohlášení a kopii SIM máte v kapse.

Samozřejmě, že stále platí možnost zablokovat odcizený telefon proti použití v síti Eurotelu. Pro zařazení do tzv. blacklistu je nutné do čtyřiadvaceti hodin po odcizení poslat faxovou žádost.

Eurotel včera také uvolnil podmínky, za jakých sděluje kód PUK ke Go kartě. Dříve jste museli na značkovou prodejnu, kde ověřili vaši totožnost a zjistili, jestli je karta aktivní déle než měsíc. V současné době tato operace proběhne i na infolince *88. Musíte zde sdělit své telefonní číslo a také výrobní číslo karty SIM.

Témata článku: EU, Karta, Euro, Číslo karty, Novinka

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24