Novinka na MobilManii: katalog komunikátorů

Na adrese katalog.mobilmania.cz (odkaz najdete také v horní liště) jsme zprovoznili nový katalog komunikátorů a chytrých telefonů. Funguje nezávisle na starším katalogu mobilů a bereme v něm v úvahu jiné parametry, které jsou pro tuto skupinu zařízení důležité.

V katalogu komunikátorů zatím jednotlivá zařízení nesrovnáváme a nehodnotíme jako u mobilních telefonů. Produktů v databázi zatím není tolik a téměř každý je zatím určen k něčemu jinému. Přímé srovnání by proto zatím nebylo vhodné.

Pokud máte připomínky ke struktuře databáze komunikátorů a napadají vás další parametry, na které bychom u těchto zařízení neměli zapomínat, napište do diskuse. Nyní na začátku zatím není problém nové parametry doplnit a zpětně je zjistit. U obrovské databáze mobilních telefonů se už změny tak snadno nedají dělat.

Kromě nového katalogu jsme také upravili stránku katalog.mobilmania.cz. Kromě jiných změn je zde také stručně popsána hodnotící metodika a můžete si stáhnout zdrojový soubor Microsoft Excelu, s jehož pomocí telefony srovnáváme a hodnotíme.

Diskuze (5) Další článek: Chytrý Samsung SGH-i500 s operačním systémem PalmOS je odložen

Témata článku: Katalog, Mobil, Novinka, Kat, Komunikátor

Určitě si přečtěte