Novinka na MobilManii: soukromá inzerce

Novinka na MobilManii: soukromá inzerce

V dávných dobách, kdy MobilMania začínala, jsme spolu s jedním inzertním serverem nabízeli bazar mobilních telefonů, kde si každý mohl zadat inzerát nebo hledat, co by se mu líbilo. Tato funkce už zanikla, ale z reakcí čtenářů vím, že o ni byl zájem.

Zkušebně jsem proto do Fóra – forum.mobilmania.cz přidal dvě nové katagorie: bazar (koupím) a bazar (prodám). Jsou určeny pro nabídku a prodávání věcí, které se týkají mobilního telefonování. Po nějaké době vyhodnotíme, jestli je o tuto službu zájem - když nebude, jednoduše bazarové kategorie smažeme.

Pravidla

 • Služba je určena pouze pro soukromou inzerci. Firemní inzeráty a nabídky hromadného prodeje budeme bez upozornění mazat.
 • Do bazaru patří pouze věci, které se týkají tématu MobilManie: tj. mobilní telefony a komunikátory, příslušenství, karty SIM atd. Je určitě jasné, co se stane s příspěvkem, který se bude snažit prodat ledničku ...
 • MobilMania nijak neodpovídá za obsah a pravdivost inzerátů. Přistupujte k nim jako ke každé jiné internetové službě, která je anonymní a nic neříká o osobě zadavatele nebo zájemce.

10 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Ondra 2. 12. 2008 12:52:47
  Možná jsem slepý jak patrona nebo neumím klikat, ale jaksi jsem to...
 • Tonda7650 29. 12. 2003 23:28:33

  Jo a to mate recht. Vymenim bych taky bral. Jelikoz uz mobily...

 • j@kommo 29. 12. 2003 14:08:13
  pak uz by chybela jen kategorie "vezmu" :))

komerční sdělení

Komerční sdělení