Novinka z Indie: PDA Amida Simputer s Linuxem

Také v Indii, kterou mnozí z nás z neznalosti řadí spíše mezi rozvojové země třetího světa, existují společnosti zabývající se vývojem a výrobou kapesních počítačů. Jednou z předních místních firem je PicoPeta Simputers, jejíž nežhavější novinkou v nabídce je trojice kapesních počítačů s operačním systémem Linux a líbivou grafickou nádstavbou. Tyto kapesní počítače používají procesor Intel StrongArm SA-1110 taktovaný na frekvenci 206 MHz a nabízejí 32 až 64 megabajtů operační paměti.

Ceny začínají v přepočtu na šesti a půl tisících korun za nejnižší model s černobílým displejem a končí na necelých třinácti a půl tisících za nejvyšší kousek s aktivním barevným TFT displejem s pětašedesáti tisíci barevnými odstíny.

Klepněte pro větší obrázek

Více informací naleznete na www.superveci.cz

Témata článku: Indie, Linux, Novinka, SIM

Určitě si přečtěte

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

Seznam telefonů, které dostanou Android 8.0 Oreo

** Od představení Androidu 8.0 Oreo uběhl více než měsíc ** Jak zareagovali výrobci a které telefony se něj mohou těšit? ** Začněmě hezky podle abecedy.

28.  9.  2017 | Miksa Martin | 8

Mi A1: Spojení Xiaomi a Googlu slibuje skvělý telefon za úžasné peníze. Přijde i do ČR

Mi A1: Spojení Xiaomi a Googlu slibuje skvělý telefon za úžasné peníze. Přijde i do ČR

** Xiaomi Mi A1 je velká věc jak pro Xiaomi, tak pro Google ** Mobil se skvělým poměrem výkon/cena jde oficiálně i do ČR ** Xiaomi až do nebes vychvaluje dvojitý fotoaparát

5.  9.  2017 | Kůžel Filip | 32