Novinky na Vodafone live!: Ztraceni, Zoufalé manželky a soutěž o mobil

V sekci obsah ke stažení/obrázky jsou nově zařazeny tapety ze seriálu „Zoufalé manželky“ (Gabrielle, Bree, Lynette, Susan a další) a hrdinů ze seriálu Ztraceni (Kate, Jack, Sayid a další). Pro všechny hráče připravil Vodafone mobilní hry s tématikou Ztraceni a Zoufalé manželky. Najdete je v sekci obsah ke stažení/hry a aplikace. K manželkám je rovněž možné stáhnout originální vyzvánění v podobě ústřední seriálové melodie (k nalezení v sekci hudba).

Hudební soutěž

Do hudební soutěže o walkman Sony Ericsson W200i a další ceny bude zařazen každý, kdo si v období od 15. dubna do 15. května stáhne z portálu Vodafone live! některé z vybraných reálných zvonění. O vítězi, který získá hlavní cenu, rozhoduje pořadí staženého zvonění, které bude z celkového počtu všech účastníků soutěže matematicky uprostřed.

Dalších 10 výherců (celkový počet účastníků vydělen číslicí 11 vynásoben od 1 do 10) získá CD od vydavatelství Universal Music. Soutěžící, který stáhne jedno ze soutěžních vyzvánění jako každý 200. v pořadí, získá čelovou svítilnu Vodafone live! Hudební soutěž a více informací najdete v hlavním menu wapového portálu Vodafone live! v sekci Hudba.

Témata článku: Nokia, Sony Ericsson W200i, Vodafone, Mobil, Voda

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

Síť pro „internet v oblacích“ úspěšně prošla testem. K pokrytí ČR stačí 4 vysílače

** Vysokorychlostní síť EAN slouží k připojení chytrých zařízení na palubách letadel ** V komerčním provozu by se mohla objevit už příští rok ** Pokryta bude celá EU včetně Česka

13.  12.  2016 | Láska Jan | 14