Novinky na Vodafone live!: Ztraceni, Zoufalé manželky a soutěž o mobil

V sekci obsah ke stažení/obrázky jsou nově zařazeny tapety ze seriálu „Zoufalé manželky“ (Gabrielle, Bree, Lynette, Susan a další) a hrdinů ze seriálu Ztraceni (Kate, Jack, Sayid a další). Pro všechny hráče připravil Vodafone mobilní hry s tématikou Ztraceni a Zoufalé manželky. Najdete je v sekci obsah ke stažení/hry a aplikace. K manželkám je rovněž možné stáhnout originální vyzvánění v podobě ústřední seriálové melodie (k nalezení v sekci hudba).

Hudební soutěž

Do hudební soutěže o walkman Sony Ericsson W200i a další ceny bude zařazen každý, kdo si v období od 15. dubna do 15. května stáhne z portálu Vodafone live! některé z vybraných reálných zvonění. O vítězi, který získá hlavní cenu, rozhoduje pořadí staženého zvonění, které bude z celkového počtu všech účastníků soutěže matematicky uprostřed.

Dalších 10 výherců (celkový počet účastníků vydělen číslicí 11 vynásoben od 1 do 10) získá CD od vydavatelství Universal Music. Soutěžící, který stáhne jedno ze soutěžních vyzvánění jako každý 200. v pořadí, získá čelovou svítilnu Vodafone live! Hudební soutěž a více informací najdete v hlavním menu wapového portálu Vodafone live! v sekci Hudba.

Diskuze (1) Další článek: 02 ADSL: již 40% zákazníků převedeno na vyšší rychlost

Témata článku: Nokia, Sony Ericsson W200i, Voda, Vodafone, Man, Mobil, Soutěž


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11