Novinky na Vodafone live!: Ztraceni, Zoufalé manželky a soutěž o mobil

V sekci obsah ke stažení/obrázky jsou nově zařazeny tapety ze seriálu „Zoufalé manželky“ (Gabrielle, Bree, Lynette, Susan a další) a hrdinů ze seriálu Ztraceni (Kate, Jack, Sayid a další). Pro všechny hráče připravil Vodafone mobilní hry s tématikou Ztraceni a Zoufalé manželky. Najdete je v sekci obsah ke stažení/hry a aplikace. K manželkám je rovněž možné stáhnout originální vyzvánění v podobě ústřední seriálové melodie (k nalezení v sekci hudba).

Hudební soutěž

Do hudební soutěže o walkman Sony Ericsson W200i a další ceny bude zařazen každý, kdo si v období od 15. dubna do 15. května stáhne z portálu Vodafone live! některé z vybraných reálných zvonění. O vítězi, který získá hlavní cenu, rozhoduje pořadí staženého zvonění, které bude z celkového počtu všech účastníků soutěže matematicky uprostřed.

Dalších 10 výherců (celkový počet účastníků vydělen číslicí 11 vynásoben od 1 do 10) získá CD od vydavatelství Universal Music. Soutěžící, který stáhne jedno ze soutěžních vyzvánění jako každý 200. v pořadí, získá čelovou svítilnu Vodafone live! Hudební soutěž a více informací najdete v hlavním menu wapového portálu Vodafone live! v sekci Hudba.

Témata článku: Nokia, Sony Ericsson W200i, Soutěž, Vodafone, Mobil, Voda

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50