Novinky.cz rozšířily „Seznam.cz v mobilu“

Seznam.cz se nám už od začátku března tlačí do mobilů (více zde), od začátku dubna navíc u Vodafonu zcela zdarma. Když jsem dnes připravoval živý rozhovor s manažerem projektu „Seznam v mobilu“ Ivanem Mikulou (otázky můžete pokládat dnes do 14:00), jedna z prvních otázek byla na další projekt, který doplní ty dosavadní mobilní. Odpověď přišla ještě před začátkem rozhovoru v podobě tiskové zprávy: Online zpravodajství Novinky.cz jsou další službou Seznamu, která je přístupná také z mobilního telefonu.

Klepněte pro větší obrázek
Kompletní seznam služeb Seznam.cz v mobilu tedy aktuálně vypadá takto

Novinky, jak je znáte

Mobilní verze zpravodajství Novinky.cz je jako všechny další mobilní služby Seznamu přístupná na adrese wap.seznam.cz. Koncept služby vychází ze stejného uživatelského prostředí již spuštěných mobilních služeb. V nabídce mobilních Novinek jsou dostupné jednotlivé Rubriky s přehledným členěním aktuálních článků včetně jejich archivu. Současně je možné hledat články dle zadaných kritérií v celém obsahu Novinek.

Klepněte pro větší obrázek
Pod seznamem služem z předchozího screenshotu přibyly aktuální články z Novinek

Služba zobrazuje k jednotlivým článkům také fotografie, popřípadě celou fotogalerii k danému tématu. V budoucnu bude obsah rozšířen i o podporu videa. Navíc články je možné si v mobilním telefonu uložit a následně kdykoli přečíst i bez nutnosti připojení na internet.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Se spuštěním mobilních Novinek souvisí ještě jedna změna a to na hlavní straně Seznamu na mobil. Mimo samotného odkazu na službu Novinky v přehledu služeb se tu nyní zobrazují i odkazy na aktuální články.

„Novinky pro nás byly další výzvou k cestě Seznamu do mobilních telefonů. A podařilo se, za první dny jejich provozu v mobilní síti máme velmi pozitivní odezvy od našich uživatelů“, říká produktový manažer Seznam na mobil Ivan Mikula. „Mohu prozradit, že ve velice krátké době potěšíme i sportovní fanoušky a to mobilní verzí Sport.cz“.

Diskuze (4) Další článek: Nokia: „zelené“ telefony jsou stále hudbou budoucnosti

Témata článku: Ostatní, Seznam.cz, Seznam, Mobil, Online zpravodajství

Určitě si přečtěte