Nový Benq-Siemens SL80: růžový vysouvák pro ženy

Benq-Siemens představil v rámci názvu úplně nový telefon. Spíš než o skutečnou novinku však jde spíš jen o vymanění se z původního jména Siemens. Značky, která už na poli mobilů oficiálně neexistuje. Nový telefon nese označení SL80 a výrobce o něm mluví jako o následníku populárního vysouváku SL75 (recenzi si můžete přečíst tady). Liší se však jen barevným provedením a novým grafickým tématem v nabídce. Barva se jmenuje Mauve Sensation a téma nazývají jeho tvůrci slovy Exotic Flower. A místo nápisu „Siemens“ už bude na štítku viset „Benq-Siemens“.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Benq-Siemens SL80

Jde o další z mála mobilů určeným výhradně pro ženy, proto v krabici najde nová uživatelka spolu s telefonem i přívěšek z kamínků. Všechno ostatní zůstává beze změny: aktivní TFT displej s rozlišením 132 × 176 bodů, necelých 60 MB vnitřní paměti, přehrávač hudebních souborů, 1,3Mpx fotoaparát s bleskem a pětinásobným digitálním zoomem, GPRS, EDGE, Bluetooth, bez infraportu. Rozměry 92 × 48 × 23 milimetrů a hmotnost stejných 99 gramů. Telefon se u nás začne prodávat na podzim, cena zatím není známa.

Diskuze (2) Další článek: Policii můžete zavolat textovkou

Témata článku: Benq, Benq-Siemens, Siemens, Pro ženy, Uživatelka


Určitě si přečtěte

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 8

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 11