Nový Benq-Siemens SL80: růžový vysouvák pro ženy

Benq-Siemens představil v rámci názvu úplně nový telefon. Spíš než o skutečnou novinku však jde spíš jen o vymanění se z původního jména Siemens. Značky, která už na poli mobilů oficiálně neexistuje. Nový telefon nese označení SL80 a výrobce o něm mluví jako o následníku populárního vysouváku SL75 (recenzi si můžete přečíst tady). Liší se však jen barevným provedením a novým grafickým tématem v nabídce. Barva se jmenuje Mauve Sensation a téma nazývají jeho tvůrci slovy Exotic Flower. A místo nápisu „Siemens“ už bude na štítku viset „Benq-Siemens“.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Benq-Siemens SL80

Jde o další z mála mobilů určeným výhradně pro ženy, proto v krabici najde nová uživatelka spolu s telefonem i přívěšek z kamínků. Všechno ostatní zůstává beze změny: aktivní TFT displej s rozlišením 132 × 176 bodů, necelých 60 MB vnitřní paměti, přehrávač hudebních souborů, 1,3Mpx fotoaparát s bleskem a pětinásobným digitálním zoomem, GPRS, EDGE, Bluetooth, bez infraportu. Rozměry 92 × 48 × 23 milimetrů a hmotnost stejných 99 gramů. Telefon se u nás začne prodávat na podzim, cena zatím není známa.

Témata článku: Benq, Benq-Siemens, Siemens, Pro ženy, Uživatelka

Určitě si přečtěte

Nejkrásnější čínské smartphony budou lákat hlavně ženy. Huawei Nova 2 a Nova 2 Plus

Nejkrásnější čínské smartphony budou lákat hlavně ženy. Huawei Nova 2 a Nova 2 Plus

** Huawei představilo dosud nejelegantnější smartphony ** Nova 2 a Nova 2 Plus cílí hlavně na něžnější pohlaví ** Nabídnou nadstandardní zvuk i selfie fotoaparát

30.  5.  2017 | Láska Jan | 5

Huawei Watch v edici pro ženy s krystaly Swarovski [CES]

Huawei Watch v edici pro ženy s krystaly Swarovski [CES]

Huawei představil speciální edici hodinek Huawei Watch pro ženy. Jsou paradoxně o něco robustnější, ale zato obsahují třpytivé zirkony.

6.  1.  2016 | Holčík Tomáš, Láska Jan | 4

LG GT540 Swift: zelený robot pro ženy (preview)

LG GT540 Swift: zelený robot pro ženy (preview)

Na veletrhu CES se Jihokorejci blýskli v pořadí druhým Androidem. Solidně vybavená dotykovka se díky designu zalíbí především ženám.

13.  1.  2010 | Pospíšil Aleš

Tip pro ženy: nabijte si telefon podprsenkou

Tip pro ženy: nabijte si telefon podprsenkou

22.  5.  2008 | Tomek Pavel | 5