Nový ceník Tesco Mobile ke stažení, základní tarif zlevňuje

Nový ceník Tesco Mobile ke stažení, základní tarif zlevňuje

Oblíbený virtuál Tesco Mobile pustil do éteru nový ceník služeb platný od středy 26. února. Základní tarif nabídne nově neomezené volání a SMS do vlastní sítě zdarma a cenu minuty snižuje na 2,50 Kč. Účtování minut zůstává v tomto případě na sekundovém po první celé minutě (60+1). Odeslání SMS zůstává na 1,50 Kč a MMS na 5 Kč. Důležité je vést v patrnosti, že ono neomezeně do vlastní sítě platí 30 dní od posledního dobití. Po uplynutí třiceti dní se do okamžiku dalšího dobití volá a píše do Tesco Mobile jako do cizí sítě.

Klepněte pro větší obrázek
Tesco Mobile si díky akci na dvojnásobný kredit na dobití získalo velkou popularitu, zatím ho garantuje do konce roku 2014 (obr.: tescomobile.cz)

Rozhodují je ovšem bonus v podobě dvojnásobného kreditu na dobití pro držitele věrnostní Clubcard, který je aktuálně garantovaný do konce letošního roku. Díky tomuto bonusu se lze dostat až na cenu 1,25 Kč za minutu, což je jedna z nejnižších sazeb na domácím trhu. Nový ceník si můžete stáhnout zde (v PDF).

Témata článku: Virtuální operátoři, Nákup a ceny, Tesco Mobile, Hospodaření a finance, Ceník, Tarif, Základ, Mobil, Tesco

62 komentářů

Nejnovější komentáře

  • libich 21. 2. 2014 13:15:33
    Osobně si myslím, že volání a sms ve vlastní síti by měli mít většinou...
  • Jirka1or 20. 2. 2014 21:01:42
    PS: SIM karty TESCOmobile podporují GSM Bankovnictví - tzv. SIM...
  • Prase Mangalica 20. 2. 2014 9:42:14
    Dotaz. Chtěl bych si ujasnit, jak to funguje u Tesca. Dám modelový...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení