Nový firmware pro Nokii N95!

Nokia vydala nový firmware pro svůj elitní model N95. Můžete si jej do svého přístroje nainstalovat prostřednictvím služby Phone Software Update. Bude potřeba stáhnout 115 MB.

Nový firmware s označením 11.0.026 je zatím dostupný pouze pro telefony z volného prodeje. Seznam vylepšení je kupodivu docela dlouhý, zřejmě bylo co opravovat. Z vlastní zkušenosti bych ocenil zejména rychlejší spouštění „rychlé“ multimediální nabídky, rychlejší procházení galerie a start fotoaparátu. To vše by mělo být zajištěno.

Seznam vylepšení uvádí server Symbian-freak. Firmware si samozřejmě také nainstalujeme a podělíme se o naše zkušenosti.

Témata článku: Nokia, Firmware, Nový firmware

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50