Nový komunikátor Sharp W-Zero3: japonská extra lahůdka

Komunikátory jsou většinou nudné krabičky s nenápadným designem, u kterých hraje prim funkčnost, ale na nějaké módní trendy se moc nedá. Společnosti Sharp, Willcom a Microsoft však dneska ukázali, že lze vytvořit i stylový nástroj k práci. Jejich společný produkt nese označení Sharp W-Zero3 a obrázky vám nejlépe ukáží, oč se jedná.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Na první pohled „jen“ zajímavý stylový smartphone s povrchem golfového míčku. Zaujme velkým displejem s velmi jemným VGA rozlišením (640 × 480 bodů) a jednoduchými elegantním tvary. Přístroj je však dvouvrstvý a z boku můžete povytáhnout plnohodnotnou klávesnici. Zobrazení na displeji se pak samozřejmě změní na vodorovné.

Ve výbavě dále najdeme: procesor Xscale 416 MHz, 128 MB ROM paměti, 64 MB RAM paměti, slot pro miniSD karty, 1,3MPx fotoaparát, Bluetooth, Wi-Fi a přijímač digitálního televizního vysílání. Rozměry 135 × 56 × 21 mm jsou na tak nadupaný přístroj docela malé, hmotnost je 175 g. Softwarovou výbavu zabezpečuje operační systém Windows Mobile.

Líbí? Tak si raději rychle nechte zajít chuť. Přístroj se bude prodávat jen v Japonsku a dokáže pracovat pouze v místních sítích třetí generace.

Obrázky přinesl server AkihabaraNews, více jich najdete zde

Témata článku: Sharp, Extra, Komunikátor

Určitě si přečtěte

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

Podívejte se na rodokmen mobilů s duálními fotoaparáty. Znáte je všechny?

** Apple není první. Dvojité fotoaparáty jsou s námi skoro dekádu ** Smysl dvou objektivů se různí, ale úspěch nezaznamenal žádný ** Máme pro vás také exoty se třemi zadními či pěti předními kamerami

13.  10.  2016 | Kůžel Filip | 4

Sharp RoBoHoN: Tenhle japonský mobil umí chodit

Sharp RoBoHoN: Tenhle japonský mobil umí chodit

13.  10.  2015 | Kůžel Filip | 1

Sharp vyvinul první 4K diplej pro mobily

Sharp vyvinul první 4K diplej pro mobily

14.  4.  2015 | Láska Jan | 17