Nový mobil od LG imituje lidskou kůži

Korejský výrobce LG se chce prosadit do pozice inovátora na mobilním trhu, a proto také přichází s novým modelem SH240. Jedná se o vcelku běžný vysouvací mobil střední třídy a navíc je určen pouze pro korejský trh, takže bychom vás o něm nejspíš ani neinformovali, kdyby neměl jednu mezi mobily naprosto revoluční vlastnost. Jeho povrch má totiž imitovat dotek lidské kůže. Tento dojem vyvolává materiál ze speciální silikonové vrstvy, použitý jako povrch kláves.

Cena přístroje vzhledem k použitému materiálu nijak zásadně nevzrostla, LG SH240 se bude prodávat za částku 400 dolarů, v přepočtu necelých 7 tisíc korun. Pokud by se koncept osvědčil na domácí půdě, výrobce je připraven použít jej i v telefonech prodávaných na americkém a evropském trhu. Těžko říct, do jaké míry je dotyk s telefonem jako s lidskou pokožkou věrohodný, korejské slečny na fotkách ale vypadají, že si osahávání (telefonu) docela užívají.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: IntoMobile

Témata článku: LG, Nový mobil, Mobil

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

Týden mobilně 369: O zahnuté budoucnosti a budoucím bestselleru od Xiaomi

** Ohebné telefony nás patrně neminou. Chceme je vůbec? ** Představíme vám 4. řadu legendárních Xiaomi Redmi ** Po Mobilní pavlači dostanete malý ještě bezdrátový bonus

28.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 28

Naživo z CES: Tohle jsou ty zajímavější mobily od LG [galerie]

Naživo z CES: Tohle jsou ty zajímavější mobily od LG [galerie]

5.  1.  2017 | Kůžel Filip, Polesný David, Láska Jan | 15