Nový Nokia Communicator zřejmě už dnes! (+ nové kvalitní obrázky)

Nokia dnes v 15.00 pořádá na GSM Congressu v Cannes tiskovou konferenci a je možné, že na ní bude uvedena nová verze komunikátoru s označením 9500. Tvrdí to alespoň časopis Time Europe, v jehož článku je uvedeno, že nový komunikátor tento týden osobně představí šéf Nokie Jorma Ollila. A lepší termín než tisková konference už tento týden nebude.

Jakmile se objeví další informace, okamžitě je najdete na MobilManii.


Oživeno: V diskusním fóru ruského serveru mobile-review se objevil obrázek, který se tváří jako nový komunikátor, ale například displej je u něj jasně dokreslený. Stejný obrázek má ale na titulní straně aktuální číslo německého časopisu Connect (upozornil na to Mobil.cz) a to není médium, které by si zrovna libovalo ve velkých spekulacích.

Klepněte pro větší obrázek


Oživeno: Objevili jsme nové obrázky něčeho, co by mohl být nový komunikátor, klávesnice však vypadá úplně jinak než zařízení na horním obrázku. Jde však zřejmě o skutečnou fotografii, nikoli montáž.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek


Oživeno: Od finského čtenáře jsme získali dva další a kvalitnější obrázky chystaného komunikátoru.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek


A už je to oficiální

Diskuze (48) Další článek: 3GSM World Congress: nové telefony Samsung

Témata článku: Nokia, Nov, Obr


Určitě si přečtěte

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

RECENZE: Nokia 7 Plus — takhle se zadělává na bestseller

** Nokia 7 Plus je smartphone vyšší třídy s rozumnou cenovkou. ** Lákadlem je čistý Android, skvělá výdrž i fotoaparát Zeiss ** Bonusem je dostatek výkonu i paměti

Martin Miksa | 61

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

5 důvodů, proč je předplacená karta lepší než měsíční paušál

** Paušál je levnější, ale taky platíte jak mourovatí když zrovna nevoláte ** Zásadním benefitem předplacené karty je pro mnohé její anonymita ** A pokud vás operátor naštve, můžete mu dát rovnou košem

Aleš Pospíšil | 134