Nový O2 eShop prověří pozornost zákazníků

Zhruba před týdnem jste mohli zaznamenat změnu internetového obchodu O2. Operátor, zdá se, do včerejška ještě systém dolaďoval, jelikož se s inovovanou podobou svého eShopu pochlubil až včera. Vylepšené prostředí obchodu umožňuje pořídit si mobilní služby a veškerý hardware, sledovat stav objednávek či rozpracovanou objednávku uložit a dokončit později. Nový eShop, dodaný společností Emeldi Group, slučuje původní samostatné aplikace pro objednání buď mobilních nebo fixních služeb a zákazníci tak nyní najdou vše na jednom místě.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Inovovaný eShop vypadá přehledně • Nokia E66 při různých měsíčních útratách • nově lze smlouvy i prodlužovat či přenášet čísla

Nyní si můžete prodloužit mobilní tarif (Mobil+) nebo získat samostatnou hlavní telefonní stanici. Systémem provází průvodce, který při zohlednění stávající objednávky nabízí i další produkty a služby pro optimalizaci telekomunikačních potřeb. Alespoň tak to vidí operátor. Já jsem si tedy ze zvědavosti zkusil, jak by vypadalo takové prodloužení smlouvy po internetu a byl jsem docela nemile překvapen. Systém vám totiž místo výběru výše minimálního měsíčního plnění vnucuje tarify NEON či Simple a cenu telefonu odvozuje od výše vybraného tarifu.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Ale hned na další straně by vás operátor nejraději připoutal ke konkrétnímu tarifu...

Kolik jaký model stojí při určitých měsíčních účtech jsem zaznamenal jen na jednom místě, kde se ale nic zvolit nedá. Pokud tedy své měsíční účty skládáte nejen z volání, ale také z textových a multimediálních zpráv, poplatků za data či dalších služeb, určitě se raději vydejte na prodejnu, v internetovém obchodě by se vám nákup nemusel vyplatit. Nakupovat můžete na adrese www.o2shop.cz.

Diskuze (19) Další článek: LG chce v roce 2009 představit každý měsíc 10 nových telefonů

Témata článku: Operátoři, O2, Nokia E66, Zákaz, Pozor, Eshop, Hlavní telefon

Určitě si přečtěte