Nový ředitel slovenského EuroTelu je ... z RadioMobilu

Tisková zpráva

Marketingový ředitel společnosti RadioMobil Robert Chvátal jmenován generálním ředitelem slovenského EuroTelu

Praha, 25. dubna 2002 – Společnost RadioMobil dnes oznámila, že Robert Chvátal, dosavadní marketingový ředitel a člen představenstva společnosti RadioMobil, byl v rámci skupiny T-Mobile International jmenován generálním ředitelem společnosti EuroTel Bratislava. Funkci marketingového ředitele společnosti RadioMobil dočasně převezme Jiří Dvorjančanský, obchodní ředitel společnosti.

Robert Chvátal nastoupil na pozici marketingového ředitele společnosti RadioMobil a.s. v roce 1997. Řídil vývoj komunikační strategie společnosti a stál rovněž v čele aktivit v oblasti obchodního plánování, řízení portfolia produktů, tarifní strategie a řízení vztahů se zákazníky. Zásadním způsobem tak přispěl k úspěchu značky Paegas i její současné transformace na značku T-Mobile.

Před nástupem do společnosti RadioMobil pracoval několik let ve výkonných pozicích v oblasti marketingu u společnosti Margaret Astor Czech Republic a ve společnosti Procter & Gamble.

Ve společnosti EuroTel Bratislava nahradí Robert Chvátal Jozefa Bártu, který ze své funkce generálního ředitele odstoupil, aby se mohl věnovat jiným profesním zájmům.

EuroTel je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb na Slovensku. 51% podíl ve společnosti EuroTel vlastní Slovenské Telekomunikácie (http://www.telecom.sk), dceřiná společnost Deutsche Telekom AG (NYSE: DT; http://www.telekom.de) a 49% podíl vlastní společnost Atlantic West B.V., společný podnik dceřiných společností Verizon Communications (NYSE: VZ; http://www.verizon.com) a AT&T Wireless Services, Inc. (NYSE: AWE; http://www.att.com).

Diskuze (13) Další článek: Nokia začne v Česku prodávat nové mobily

Témata článku: EU, Ředitel, RadioMobil, Nový ředitel, Euro


Určitě si přečtěte

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

Xiaomi Redmi Note 5A Prime: levný neznamená odbytý [recenze]

** Překvapivě schopný mix parametrů s rozumnou cenovkou ** Slabší výkon kompenzuje HD rozlišením a dostatkem paměti ** Přítomná trojice slotů na karty a infraport se nevidí často

Martin Herodek | 11

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10