Nový ředitel slovenského EuroTelu je ... z RadioMobilu

Tisková zpráva

Marketingový ředitel společnosti RadioMobil Robert Chvátal jmenován generálním ředitelem slovenského EuroTelu

Praha, 25. dubna 2002 – Společnost RadioMobil dnes oznámila, že Robert Chvátal, dosavadní marketingový ředitel a člen představenstva společnosti RadioMobil, byl v rámci skupiny T-Mobile International jmenován generálním ředitelem společnosti EuroTel Bratislava. Funkci marketingového ředitele společnosti RadioMobil dočasně převezme Jiří Dvorjančanský, obchodní ředitel společnosti.

Robert Chvátal nastoupil na pozici marketingového ředitele společnosti RadioMobil a.s. v roce 1997. Řídil vývoj komunikační strategie společnosti a stál rovněž v čele aktivit v oblasti obchodního plánování, řízení portfolia produktů, tarifní strategie a řízení vztahů se zákazníky. Zásadním způsobem tak přispěl k úspěchu značky Paegas i její současné transformace na značku T-Mobile.

Před nástupem do společnosti RadioMobil pracoval několik let ve výkonných pozicích v oblasti marketingu u společnosti Margaret Astor Czech Republic a ve společnosti Procter & Gamble.

Ve společnosti EuroTel Bratislava nahradí Robert Chvátal Jozefa Bártu, který ze své funkce generálního ředitele odstoupil, aby se mohl věnovat jiným profesním zájmům.

EuroTel je předním poskytovatelem telekomunikačních služeb na Slovensku. 51% podíl ve společnosti EuroTel vlastní Slovenské Telekomunikácie (http://www.telecom.sk), dceřiná společnost Deutsche Telekom AG (NYSE: DT; http://www.telekom.de) a 49% podíl vlastní společnost Atlantic West B.V., společný podnik dceřiných společností Verizon Communications (NYSE: VZ; http://www.verizon.com) a AT&T Wireless Services, Inc. (NYSE: AWE; http://www.att.com).

Témata článku: EU, RadioMobil, Euro, Nový ředitel

Určitě si přečtěte

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

Roaming už padnul, teď se EU zaměří na předražené volání do zahraničí

** V roamingu konečně využíváme služby za domácí ceny ** EU se chce nyní zaměřit na drahé volání z domova za hranice ** Jde o další škodlivou regulaci EU? Nebo není jiná cesta?

3.  10.  2017 | Pospíšil Aleš | 44

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

Zrušený evropský roaming je brutální vražda virtuálních operátorů

** Když EU rušila roaming, šla přes mrtvoly ** Tou největší jsou virtuální operátoři ** Vlastně je překvapivé, že už nepadají jeden po druhém

12.  8.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

Za domácí ceny můžete volat i v Karibiku. Podívejte se na turistické ráje, které patří do EU

** I velmi atraktivní kousky Afriky, jižní Ameriky a Karibiku patří do EU ** To znamená, že i odtud voláte za domácí ceny ** Martinik, Madeira, Guadeloupe, Azory, Kanáry a další

4.  8.  2017 | Pospíšil Aleš | 24