Nový Sony Ericsson J132: lowend z cenového dna

Sony Ericsson dnes také uvedl nový model, který se výbavou i cenou zařadí na úplný spodek jeho nabídky. Sony Ericsson J132 nabízí jen tu nejzákladnější výbavu, a je tak určen pro zcela nenáročné uživatele. Novinka potěší příjemnými rozměry, které činí 100 × 45 × 12 mm a nízkou hmotností 75g. Díky klávesnici z jednoho kusu plastu se do útrob telefonu nedostane tak snadno prach.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Výbava se omezila jen na to nejzákladnější. Displej je pasivní CSTN, disponuje úhlopříčkou 1,5“ a zobrazí 65 tisíc barev. Jeho rozlišení činí 128 × 128 bodů. Z funkcí v telefonu nejvíc zaujme FM rádio s RDS a integrovaná svítilna. Pro poslech rádia najdete v základním balení stereofonní handsfree. Oblíbená rozhlasová stanice vás můžete také ráno probouzet. Vnitřní paměť telefonu činí 4 MB. Slot na paměťové karty, wap nebo fotoaparát byste ale hledali marně.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Sony Ericsson J132 podporuje sítě GSM o frekvencích 900 a 1800 MHz. Nabízet se bude v černé a světle modré barvě. Předběžná cena zatím nebyla stanovena.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Smartphony, Ericsson, Lowend, Sony Ericsson J132

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei nakročilo do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci ** Modely jsou celkem čtyři, rovnou jsme je vyzkoušeli ** Rozptyl cen je značný: 10 až 36 tisíc korun

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 84