Nový Sony Ericsson W300i: véčko Walkman s EDGE!

Sony Ericsson právě představil nový telefon s označením W300i. Jedná se o dalšího člena rodinky Walkmanů, tentokrát s véčkovou konstrukcí. Telefon podporuje čtyři pásma GSM sítí a o rychlé datové přenosy se postará i EDGE.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek  Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Jako správný Walkman má telefon přehrávač hudby s podporou MP3 a AAC souborů a dostatek paměti zajištěný novými paměťovými kartami Memory Stick Micro až do kapacity 1 GB. V balení bude dodávána karta s kapacitou 256 MB. Kromě přehrávače hudby je tradičně k dispozici i rádio s podporou RDS.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Barevný displej s rozlišením 128 × 160 bodů doplňuje monochromatický displej na předním krytu. Ve výbavě nechybí VGA fotoaparát, Bluetooth a infraport. Cena zatím nebyla zveřejněna a na trh se telefon dostane v černé a bílé barvě ve druhém čtvrtletí.

Ve zkratce

  • rozměry a hmotnost: 90 × 47 × 24 mm, 94 g
  • sítě a datové přenosy: GSM (850, 900, 1800, 1900 MHz), EDGE třídy 10
  • konektivita: infraport, Bluetooth, USB
  • displeje: vnitřní barevný TFT, rozlišení 128 × 160 bodů, 262 tisíc barev; vnější monochromatický 101 × 80 bodů
  • paměť: 20 MB vnitřní paměti, slot pro paměťové karty Memory Stick Micro
  • multimédia: VGA fotoaparát, MP3 přehrávač, rádio s RDS, Java a 3D hry
Diskuze (13) Další článek: Twist Bonus: víkendová a noční volání za 1 Kč/min

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Véčko, Ericsson, Walkman, Sony Ericsson W300i, Edge, Son

Určitě si přečtěte