Nový Sony Ericsson W32S: japonská stylovka

Na asijských trzích se v brzké době představí nový model společnosti Sony Ericsson W32S. Kromě standardní funkční výbavy nabídne véčkový W32S také atraktivní design.

 

Na své si ale tentokrát přijdou spíše příslušnice něžného pohlaví a to nejen kvůli narůžovělé barvě, ale vůbec kvůli designu celého telefonu. W32S je vybaven dvěma barevnými displeji, integrovaným fotoaparátem nebo slotem pro paměťové karty. Dominantním ovládacím prvkem klávesnice je devítisměrná klávesa umístěná těsně pod otočným kloubem. Skladba tlačítek je jinak standardní, až na dvě speciální klávesy, které se nacházejí úplně dole pod numerickou částí. Jejich význam ale neznáme.

 

Protože telefon ještě není uveden na trh, cena zůstává zahalena tajemstvím. Vzhledem k technologiím používaným v Japonsku je ale jasné, že s našimi sítěmi GSM si nebude rozumět.


Tip redakce:
Změřte rychlost svého připojení k internetu s naší novou službou SpeedTest.cz
Diskuze (5) Další článek: Bluetoothová hra You-Who: čeho všeho jsou vývojáři schopní

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Styl, Son


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39