Nový Sony Ericsson W550i: levnější walkman

Společnost Sony Ericsson dnes představila nový mobilní telefon s označením W550i. Je to atraktivní telefon s otočnou konstrukcí, který se nese v designu stávajícího Walkmanu W800i. Vychází z modelu W600, jeho výbava však postrádá podporu čtvrtého pásma 850 MHz a EDGE. Úplným základem je tedy model S600i.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Sony Ericsson W550i

Telefon má rozměry 93 × 46,5 × 22,5 mm a do jeho útrob se vešel 1,3 MPx fotoaparát, aktivní displej s rozlišením 176 × 220 bodů a schopností zobrazit 262 tisíc barev, Bluetooth nebo 256 MB paměti. I přes absenci slotu pro paměťové karty by tedy mělo být pro hudební soubory místa dost. K telefonu dostanete i kvalitní sluchátka s mikrofonem a ovládacím tlačítkem. Jakmile vás omrzí vlastní hudba, je připraveno vestavěné rádio s RDS.

Sony Ericsson W550i se navíc chlubí možností využití jako herní konzole. V telefonu bude připraveno několik 3D her. Hry se dají hrát ve svislém režimu displeje nebo lze využít polouzavřeného telefonu ve tvaru L a displej mít vodorovně. Telefon je tedy určen převážně pro mladé, kterým se jistě zalíbí možnost výměny krytů.

Telefon se na našem trhu objeví začátkem čtvrtého čtvrtletí, cena zatím není známa.

Diskuze (16) Další článek: Cisco Systems zřejmě plánuje koupit finskou Nokii

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson, Ericsson, Walkman, Sony Ericsson W550i, Son

Určitě si přečtěte